Beton Kesme

Beton Kesme

Bina ve konut yapımı aşamalarına bazen projelerde var olan kapı ve pencere gibi unsurlar unutulabilmektedir. Bu durum neticesinde beton kesme kaçınılmaz gereklilikte bir işlem haline gelmektedir. karotçu beton kesme firmamız, bina yapımı aşamasında kesilmesi gereken cam, kapı ve benzeri gibi bölümler için beton kesme işlemini son teknolojiye ait makineleri ve teçhizatı ile özveri ve itina ile yapmaktadır. Çoğu zaman kapı ve pencereler için ufak çaplı kalıplar kullanılmadığından tam beton kalıbı dökülmektedir. Biz karotçu beton kesme hizmetimizi, tam kalıp betonlarda cam ve pencere gibi ufak çaplı bölümlerin beton yapısına ve çevresine zarar vermeden özenli bir şekilde vermekteyiz.

Beton Kesme
Beton Kesme Nasıl Yapılır?

Beton kesme işi zor bir iştir. Bu nedenle en dayanıklı aletlerin kullanılması gerekir. karotçu beton kesme firması olarak beton kesme işlerini en dayanıklı karotlarımız ile yapıyoruz. Karotlarımız uzun çalışmalara rağmen herhangi bir arıza vermeden hizmetine deva etmektedir. Titiz hizmetlerimiz sayesinde İstanbul'dan başlayarak Türkiye'nin dört bir yanında hizmet veriyoruz. İşlerinizi kaliteli ve güvenilir bir şekilde yaptığımız için bizleri tercih ettiğiniz zaman asla pişman olmayacaksınız. Garantili hizmet ve uygun fiyatlarımız sayesinde artık nerede olursanız olun çevreye zarar vermeden beton kesme işlerinizi yapıyoruz.

Beton Kesme Niçin Yapılır?

Beton kesme işleri konusunda en avantajlı hizmetleri ve özel karotları ile sizlere hizmet veren karotçu beton kesme firmamız sayesinde artık karot kiralamak için farklı firma aramanıza gerek kalmayacaktır. Firmamız, alanında uzman ekipleri ve yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde sizlere hizmet sunduğu için, dayanıklı karotlar ile beton kesme işlerinizi en kısa sürede yapmaktadır. Uygun fiyatlar ile hizmet sunduğumuz için fazla masrafa girmenize izin vermeyerek hizmette bulunuyoruz. Müşteri odaklı hizmetlerimiz sayesinde sunmuş olduğumuz beton kesme hizmetiyle müşterilerimizin güvenini kazanarak yolumuza devam ediyoruz. Üstelik hizmetlerimiz sadece İstanbul'da geçerli değil Türkiye genelinde olduğu için istediğiniz zaman firmamızı tercih edebilirsiniz.

Neden Karot Hizmetleri?

Güvenli

Karot Hizmetleri çalışanları işinde uzman sertifikalı karotçu ustalarından oluşmaktadır. Yaptıkları işte güvenliğin birinci sırada olduğunu bilirler.

Başarılı

Bizim için işi almaktan çok işi bitirip teslim etmek önemlidir. Bu yüzden bizim için karotçulukta başarı kaçınılmazdır.

Kalite Odaklı

İşimizi yapmadan önce iş analizi ve mühendislik hesaplamalar yapar, müşterimize en kaliteli ve ekonomik iş olanağı sunarız. Bu yüzden Karot Hizmetleri kalitenin adresidir.

Her Zaman Yanınızdayız

.

Yıllardır bu işi yaparken öğrendiğimiz en önemli şeylerin başında bu ilke gelir. Müşterimizin gönlünü kazanmak bizim için para kazanmaktan daha değerlidir. Her işi kendi işimiz gibi sahiplenir ve sonuçlandırırız. Para kesinlikle bizim için ikinci plandadır.

  • Müşteri memnuniyetine değer veriyoruz.
  • İşimizde uzmanız ve ekibimiz bu işte çok iyi
  • Amacımız ülkemize daha yenilikçi iş gücü sağlamak
  • Bu işi yapmayı seviyoruz ve teknolojiyi iyi kullanıyoruz.
  • Sizinle birlikte gelişiyor ve büyüyoruz, bu da bize heyecan veriyor.

Son teknoloji makineler kullanıyor ve yeterli görmediğimiz alanlarda kendimiz üretiyoruz. Ar-ge çalışmaları yürütüyoruz. Makine techizatımızı hızla büyütüyor ve yeniliyoruz. Bizimle çalıştığınızda farkımızı görüp takdir edeceğinizden eminiz.


Whatsapp Hattımızdan Teklif Alabilirsiniz.Beton Kesmek

Beton Kesmek için işlemin yapılacağı alanın doğru bir biçimde çözümleme edilmesi gerekir. Kullanılan makineye nazaran tercih edilebilecek yöntemler farklılaşır. Bu yöntemlerden bazıları karot, derz, tel ve hidrolik beton kesme olarak adlandırılır. Hidrolik kesme yönteminde yatay ve dikey olarak değişik açılarda çalışan makineler kullanılır. Beton Kesmek Perde betonların kesilmesinde bu metot daha yaygındır. Tel ile Beton kesmek için elmas yapıda olan halatlardan yararlanılır. Bu halatlara hareket veren makine, hasar riski olmadan kesim işleminin tamamlanmasına destek olur. Hasarsız bir muamele için tercih edebileceğiniz yöntemlerden biri de karottur. Bu yöntemde kullanılan makineler, ustalaşmış ellerle buluştuğunda en kusursuz biçimde kesme işlemini tamamlar. Bu sayede, kısa müddette en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Beton Kesme Delme

Beton Kesme Delme işlemleri için her vakit ustalaşmış bir yardıma ihtiyacınız vardır. Ciddi yatırımlar yaparak meydana getirdiğiniz yapılarda, ehil deneyime haiz olmayan kişilerin yapmış olduğu kesim ve delim işlemleri zarar etmenize yol açabilir. Beton Kesme Delme Profesyonel ekibimiz tarafınca yapılacak işlemin türüne en müsait yöntemin belirlenmesi ile sorunsuz bir iş döneminin ilk adımı atılmış olur. Beton kesme delme için tercih edebileceğiniz en ülkü yöntemler, elmas tel ve karottur. Karot makinesinin duvara sabitlenen yapısı, kusursuz bir emek verme beklentisinde olanlar için idealdir. Elmas tel yönteminde de aynı avantajlar laf konusudur. Firmamızın ustalaşmış mensuplarından alacağınız hizmet sayesinde, en kısa müddette sorunsuz iş teslimi ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Beton Kesimi

Beton Kesimi işlemlerinin yapılmasının oldukça sayıda sebebi olabilir. Kapı, pencere açılması benzer biçimde binaların temel ihtiyaçları sebebiyle yapılabilen kesim işlemi, tasarımsal emek harcamalar sebebiyle de gerçekleştirilebilir. Kesim amacına bağlı olarak kullanılacak metot ve makineler değişebilir. Burada verilen kararın hatasız olması da ustalaşmış bir şirket ile çalışılmasına bağlıdır. Beton kesimi yapılırken değişik makineler kullanılır. Hidrolik kesim, halatlı kesim ve derz kesme makinelerinin yanı sıra karot ve el tipi kesme makineleri ile de muamele yapılabilir. En fazla 50 santimetre derinliğe Beton Kesimi kadar yapılacak işlemlerde, hidrolik makineler yaygın olarak kullanılır. Asfalt ve derz kesiminde ise derz kesme makineleri tercih edilir. Farklı kalınlıktaki betonları rahatça kesebilmesi sebebiyle, en oldukça tercih edilen yöntemlerden biri halatlı kesim makineleridir. Kesim makinelerinin kifayetsiz kalması niteliğinde ise karot makineleri işlerin daha ergonomik bir biçimde tamamlanmasına destek olur.

Whatsapp Hattımızdan Teklif Alabilirsiniz.


Beton Duvar Kesici

Beton Duvar Kesici kullanarak istenilen çapta ve yapıda kesiler elde edilebilir. İşlemin küçüklüğü yahut ebatlarına nazaran değişik yöntemlerden yararlanılır. Kesim işlemlerinde kullanılan yöntemlerden biri elmas kesmedir. Elmas testerelerle meydana getirilen bu işlem, demirlerin ve metallerin de kolayca kesilmesini sağlar. Zemin, kaldırım şeklinde yüzeylerde yaygın olarak kullanılan düz testere yöntemi ise döşem bakım ve tamir çalışmalarında tercih edilir. Beton duvar kesici olarak büyük çaplı işlerde tel kesme yöntemi uygulanır. Bu yöntemde kullanılan testere, hidrolik tahrikli bir makine sayeinde çalışır. Beton Duvar Kesici Bu makinelerin kullanması ustalaşmış malumat gerektirir. Makinelerin belirlenmesinde kesilecek alanın derinliği de etkilidir. Derinliği 4 inç ve daha azca olan yüzeylerde el tipi makineler kullanılırken; daha çok derinliğe haiz olanlarda ustalaşmış makineler kullanılır.

Hilti Duvar Kesici

Hilti Duvar Kesici inşaat makineleri mevzusunda önder bir isim olanHilti duvar kesici modelleriyle de sizlere en iyi çözümleri sunar. Yüksek kesme performansına haiz olan makineler, satışa sunulmadan ilkin lüzumlu testlerden geçirilir. Makinelerin kalitesinin yanı sıra pratik tasarımı da kullanım anında konfor sağlar. Elmaslı tel testereler, duvar testereleri ve el tipi ürünlerinin her birini yapacağınız işlemin türüne nazaran gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Hilti duvar kesici elmaslı duvar testereleri; Hilti Duvar Kesici kolay, orta ve sıkıntılı işlemler için değişik özelliklere haiz olarak üretilir. Cephe, balkon yenileme, kapı ve pencere boşluklarının açılması şeklinde işlemleri süratli bir halde tamamlayan makineler, tarihi daha bereketli kullanmanıza destek olur.

Beton Kesme Makinasi

Beton Kesme Makinasi kullanması ustalaşmış bir işlemdir. Bilinçsiz meydana getirilen işlemler, binaların ciddi hasarlar almasına sebep olabilir. Bu nedenle doğru alanlarda ve doğru tekniklerle kesim yapılmalıdır. Kesim işlemini gerçekleştirecek ekibin deneyimli olması ve fizibilite çalışmalarını eksiksiz tamamlaması, yatırımınızın zarar görmesini engeller. Sorunsuz bir kesim işlemi yardımıyla zamandan tutum sağlayabilirsiniz. Hangi Beton kesme makinası nın kullanılacağına doğru karar vermek, başarı göstermiş bir kesim işleminin ilk şartıdır. Makineler benzinli, hidrolik, elektrikli ve pnömatik olarak sınıflandırılır. Beton Kesme Makinasi Kesme işlemi, daha basit olması nedeniyle, tam olarak kalıp döküldükten sonrasında yapılır. Kapı, pencere, asansör boşlukları elde etmek ve değişik amaçlarla meydana getirilen bu muamele sırasında, kaliteli yapıda olan makineler kullanılmalıdır.

Whatsapp Hattımızdan Teklif Alabilirsiniz.


Beton Kesen Makina

Beton Kesen Makina tercihinizi doğru yaparak kesme işlemini en müsait ölçülerde ve yapılara zarar vermeden tamamlayabilirsiniz. Bu nedenle alanında deneyimli bir ekiple çalışmak size her vakit avantaj sağlar. İşlem yapılacak alanın ayrıntılı bir halde incelenmesi ile makine, metot ve personel sayısına karar verilmelidir. Küçük işler için el tipi makineler Beton Kesen Makina ehil gelirken, sert yapıda ve geniş çapta olan kesme işlemleri için ustalaşmış makineler tercih edilir. Beton kesen makinanın kullanması sırasında, sorunsuz bir halde sabitlenmesi ve titreşime yol açmaması önemlidir. Doğru sabitlenmeyen makineler, duvarlarda derin hasarlar oluşturabilir. Hasarların yapılarınıza zarar vermesinin yanı sıra maliyetlerinizi çoğaltması da işlerinizin beklediğinizden uzun sürmesine niçin olabilir.

Beton Kesme Taşı

Beton Kesme Taşı na hareketi veren makineler; hidrolik, elektrikli, benzinli olarak üretilir. Makinenin kaliteli bir yapıda olması, kesim işlemi esnasında herhangi bir çatlak oluşmaması açısından son aşama önemlidir. Bu nedenle kesim işleminde, kaliteli bir makine ile deneyimli bir ekibin işbirliğinin sağlanması gerekir. Böylece fazladan maliyetler ortaya çıkmaz. Makinelerde kullanılacak beton kesme taşı , değişik büyüklüklere ve yapılara sahiptir. Kullanım sıklığına ve dayanıklılıklarına bakılırsa zaman içinde aşınan bu taşlar, yenileri ile değiştirilir. Beton için çoğu zaman elmas kaplamalı taşlar kullanılır. Beton Kesme Taşı Taşların çapları 115 mm ve 230 mm içinde değişkenlik gösterir. Kesme işlemi esnasında kullanılan taşın hatasız hareket edebilmesi için ustalaşmış bir operatör eşliğinde kullanılması gerekir.

Beton Kesme Testeresi

Beton Kesme Testeresi, yüksek bir güç potansiyeli olan ve oldukça fazla derin olmayan kesme işlemlerinde kullanılan aletlerdir. Beton, çelik, asfalt şeklinde yüzeylerde başarı göstermiş sonuçlar veren testereler, kaygan ve kuru elmas diskler, aşındırıcı yapıda çelik diskler sayeinde çalışır. Bu aletlerin kullanması esnasında vazife alan kişilerin hem kendi güvenliği için aynı zamanda işin sorunsuz tamamlanması için deneyimli olması gerekir. Hatalı ve dikkatsizce meydana getirilen işlemler kararı ciddi boyutta yaralanmalar ortaya çıkar. Beton Kesme Testeresi Duvarlarda ise çatlak ve kırıklar oluşur. Deneyimli ekibimiz Beton kesme testeresi kullanılması ihtiyaç duyulan işlerde sizlere her vakit yardımcı olur. Sorunsuz ve zamanında iş teslimi için yazışma numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Teklif Alabilirsiniz.


Beton Kesmenin Kolay Yolu

Beton Kesmenin Kolay Yolu nedir, diye merak edenler için aslen verilecek oldukça sayıda yanıt var. Çünkü oldukça sayıda beton tipine gore en rahat çözüm yolları farklılaşabilir. Size vakit kazandıracak ve işlerinizin daha kısa müddette tamamlanmasını sağlayacak yöntemler hakkındaki ustalaşmış ekibimizden malumat alabilirsiniz. Beton Kesmenin Kolay Yolu Binaların yüklerinin taşınmasında mühim bir role haiz olan perde betonlar yahut düşük yoğunluklu ve hafifçe yapıda olan gaz betonlar için b Beton kesmenin rahat yoluna muamele türüne gore karar verilebilir. Kapı ve asansör boşluğu şeklinde büyük alanlar için açılacak deliklerde endüstriyel tip makineler kullanılabilirken daha minik çaplı işlemler için beton kesme testeresi kullanılabilir.

Beton Kesme Bıçağı

Beton Kesme Bıçağı makinelerin ve testerelerin ucuna takılarak kullanılır. İşlem yapılacak yapının türüne nazaran bıçağın iyi mi bir yapıya haiz olması gerektiğine karar verilir. Yumuşak yapıda olan betonlar için düşük güç kapasitesine haiz bıçaklar yeterlidir. Sert ve aşındırıcı olanlar için yüksek güç tatbik yeteneğine haiz cihazların tercih edilmesi gerekir. Beton kesme bıçağı ölçüleri, çoğu zaman Ø 300 mm ile Ø 1200 mm içinde değişkenlik gösterir. Beton Kesme Bıçağı Uzun metrajlı işlemlerde sık dişli olanların tercih edilmesi daha doğrudur. Uzun süreli işlemlerde sulu kitleye müsait bıçakların tercih edilmesi gerekir. Kullanım ömrünü tamamlayan bıçakların yenileriyle değiştirilmesi de işlemin sıhhatli bir halde sürdürülebilmesi için çok önemlidir.

Beton Kesmek Makinası

Beton Kesmek Makinası, kalıp halinde açılan betonlarda sonradan açılacak deliklerin, boşlukların istenilen seviyede olmasını elde eden bir alettir. Bu makineler kullanılarak proje değişikliği, numune alma ve ilave yer açma benzer biçimde işlemler de gerçekleştirilir. Bu makinelerden en yaygın kullanılanlardan biri karot delicilerdir. Silindir gibi olan değişik çaplara haiz uçlarla birlikte kullanılan bu aletler, yapılarda hasara yol açmadan kesme işlemini gerçekleştirir. Beton kesmek makinası denilince akla gelen bir öteki model ise tel kesicilerdir. Beton Kesmek Makinası Gövdeye bağlı halatlar sayeinde çalışan bu makineler kısa zaman içinde en iyi neticeleri verir. Tüm makinelerde dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan en mühim nokta ustalaşmış kullanımdır. Deneyimli bir operatör ile kesme işlemi esnasında extra maliyetler ortaya çıkmaz.

Whatsapp Hattımızdan Teklif Alabilirsiniz.


Karot Beton Kesme

Karot Beton Kesme işlemi, değişik çaplarda silindir uca haiz makinelerle birlikte yapılır. Bu makinelerin uç kalınlığı muamele türüne gore belirlenir. Havalandırma, klima delikleri benzer biçimde genişliği azca olan noktalarda dar açılı makineler kullanılabilir. İşlem oldukça büyük olmadığında, el tipi modellerle de rahat bir biçimde kesme yapılabilir. Karot beton kesme işlemi, binaların depreme dayanıklılığının ölçülmesi için de kullanılır. İşlem esnasında numunenin alınacağı zeminin herhangi bir hasara yol açmayacak noktada olması gerekir. Tesisat borularının ve kablolarının gizlenmesinde de çoğunlukla kullanılan yöntemin, betona hasar vermemesi için ucun aşınmamış olması son aşama önemlidir. Karot Beton Kesme Aşınmış yapıda olan uçlar çatlaklara sebep olabilir. Bu nedenle ehil tahsile ve deneyime haiz operatörlerle çalışmanız gerekir.

Hidrolik Beton Kesme

Hidrolik Beton Kesme işlemi değişik açılarda ve yatay, dikey ve düşey olarak çalışan demir donatılarla desteklenebilen makinelerle yapılır. Raylı bir sisteme haiz olan bu makine, proje değişikliği ve sonradan açılacak boşluklar için çoğunlukla kullanılır. Bu metot kullanılarak herhangi bir hasar ortaya çıkmadan muamele tamamlanabilir. Sulu olarak yapılabilmesi yardımıyla herhangi bir ısınma sorunu ortaya çıkmaz. Hidrolik Beton Kesme işlemi kararı elde edilmiş kesiler, oldukça muntazam yapıda olduğundan sonradan düzeltme yapmanıza gerek kalmaz. Teknolojik ilerlemelere bağlı olarak gelişen makineler yardımıyla en kalınca betonlarda bile en iyi sonuçlar elde edilmektedir. Rayda yer edinen testerelerin kalınlıkları Q 20 den Q2000 arası olarak seçilebilir.

Beton Duvar Kesimi

Beton Duvar Kesimi Pencere, kapı açma yahut yapılarda yer edinen fazlalıkları ayırma şeklinde amaçlarla meydana getirilen Beton Duvar Kesimi işlemi esnasında kullanılacak yöntem, betonun donatılı olup olmamasına bakılırsa değişir. Duvar kalınlığı, kesim işleminin amacı şeklinde etkenler de yönteme karar verilmesinde rol oynar. El ile yahut büyük makinelerle meydana getirilen testereli kesme işlemlerinin yerini, alanın müsait olmadığı yapılarda karot yöntemi alır. Karot yöntemi çürütme ismi verilen sistemle çalışır. Beton Duvar Kesimi Bu sistem, müsait çaplarda ve silindir gibi olan makinelerle Beton Duvar Kesimi gerçekleştirir. Profesyonel ekibimizle emek harcayarak en doğru yöntemlerle en kısa müddette sonuca ulaşabilirsiniz. Karot ve öteki beton kesim makinelerinin kullanması mevzusunda uzman olan personellerimiz, duvarlarınıza hiç bir zarar vermeden işi en optimal müddette tamamlar.

Whatsapp Hattımızdan Teklif Alabilirsiniz.


Beton Duvar Kesme

Beton Duvar Kesme Çok yüksek yatırımlar kararı kazandığınız yapıların şekillendirilmesinde, beton duvar kesme işlemleri dirimsel öneme sahiptir. Hatalı meydana getirilen bir muamele betonda çatlak oluşumuna, kırılmalara yol açar. Bu da sizin için extra maliyet ve uzayan iş süreçleri anlamına gelir. Testereli kesim yöntemleri, işlemin türüne nazaran el tipi makinelerle veya daha büyük boyutlarda kesim yapabilen sistemlerle gerçekleştirilir. Beton Duvar Kesme işlemlerinin sıhhatli bir halde yürütülmesi için makinenin uç kısmında aşırı aşınma, yıpranma benzer biçimde sorunlar olmaması gerekir. Aksi takdirde, kesim işleminde yüzey pürüzlü kalabilir. Bu da yine düzeltme işlemi yapılmasını gerektirir. Bu biçim durumlar sebebiyle vakit kaybı yaşamamak için firmamızdan ustalaşmış yardımcı alabilirsiniz.

Perde Beton Kesimi

Perde Beton Kesimi yapılarda çok mühim bir göreve haiz olan perde betonların kesim işlemleri de bir o denli önemlidir. Bu nedenle Perde Beton Kesimi yapılırken çok dikkatli olmak gerekir. Kesim işlemi esnasında işlemin türüne müsait bir makine kullanılmalıdır. Elmas uçlu karot makinelerini kullanarak duvarlarda dilediğiniz boyutta kesikler oluşturabilirsiniz. Perde Beton Kesimi Burada dikkat etmeniz gereken, makineyi ustalaşmış bir operatörün kullanmasıdır. Raylı sistemle çalışan Perde Beton Kesimi makineleri de ustalaşmış operatörlerin elinde pürüzsüz kesikler ortaya çıkarır. Kalıp halinde yapılara yerleştirilen betonlarda sonradan açılacak deliklerin ve boşlukların kesiminde, hangi makineyi kullanacağınız çap, muamele türü şeklinde değişkenlere nazaran belirlenir. Hatalı bir metot tarzı ciddi hasarlara yol açabilir.

Raylı Beton Kesme

Raylı Beton Kesme bir öteki adıyla hidrolik kesim olarak da adlandırılan Raylı Beton Kesme ile değişik açılarda muamele gerçekleştirebilir. Beton donatılı yapılarda bile yüksek güç seviyesine haiz makinelerle, sorunsuz bir biçimde kesme işlemi gerçekleştirilir. İşlem esnasında makineye yatay, dikey biçimde hareket verilmesi mümkündür. Makinelerin kullanması esnasında duvarlarda herhangi bir tahribat meydana gelmez. Bu sayede düzelteme işlemi yapılmasına ihtiyaç duymadan zamandan tutum sağlanabilir. Raylı Beton Kesme İnce işçilik gerektiren raylı < Rayl> işlemi esnasında operatörlerin tecrübesi oldukca önemlidir. Hatalı kullanılan makineler sebebiyle duvarlarda ciddi çatlaklar oluşabilir. Bu da yapı bütünlüğünü bozarak tamir maliyetlerinin doğmasına sebep olur. Bu noktada yapmanız gereken, ustalaşmış ekibimizle emek harcayarak en iyi kararı elde etmektir

Whatsapp Hattımızdan Teklif Alabilirsiniz.


Beton Kesme Fiyatları

Beton Kesme Fiyatları yapılarda müsait boşluklar açılırken uygulanan beton kesme tutarları; işlemin türüne, çapına ve zorluğuna gore değişkenlik gösterir. Yaygın olarak kullanılan karot ve hidrolik kesim şekilleri için değişik fiyatlar belirlenir. Beton Kesme Fiyatları Firmamız, sizlere her vakit en müsait fiyatlarla hizmet vermekten onur duyar. Uygun fiyata kaliteli bir hizmet alabilmeniz için firmamızda alanında deneyimli makine operatörleri görevalır. Bu sayede herhangi bir hasar, çatlak veya kırık problemi olmadan pürüzsüz bir halde kesme işlemi tamamlanır. Böylece düzeltme yapmanıza gerek kalmaz. Beton kesme fiyatlarının yanı sıra alacağınız hizmetin kalitesi de son aşama önemlidir. Zamanında ve sorunsuz iş teslimi için kontakt numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve malumat alabilirsiniz.

Halat Kesme

Halat Kesme Taşıyıcı bir sistem üstünde yer edinen elmas halatlar sayeinde meydana gelen Halat Kesme işlemi, yüksek donatılı betonlarda bile en iyi neticeleri ortaya çıkarır. Bu kesme işleminin kullanım alanı fazlaca geniştir. Kontrollü yıkımlar esnasında yahut döşem linkleri için müsait alanlar sağlanmasında, halat kesme yöntemi çoğunlukla tercih edilir. H Halat Kesme işlemi, en kalınca yapıda olan betonlar için bile ülkü bir seçimdir. Halat Kesme Bu yöntemin uygulanması esnasında iş sağlığı ve güvenliği ile alakalı önlemlerin katılımı önemlidir. Betondan ayrılan parçalara bağlı olarak ortaya çıkan tehlikeleri önlemek için makine operatörleri lüzumlu şahsi ekipmanlarla koruma sağlamalıdır. İşlem esnasında kullanılan makinelerin de lüzumlu özelliklere haiz bulunmasına dikkat edilmelidir.

Halatlı Beton Kesme

Halatlı Beton Kesme En yaygın olarak kullanılan kesim yöntemlerin başlangıcında gelen halat beton kesme yönteminde, raylı bir sisteme haiz olan makine kullanılır. Bu makineye hareketini veren raylı sistemdir. Ray, operatör tarafınca doğru yönlendirildiğinde duvarlarda herhangi bir hasar laf mevzusu olmaz. Bu sistemin kullanıldığı alanlarda çoğu zaman başarıya ulaşmış sonuçlar elde edilir. Operatör hatasından kaynaklı bir hata olmadığı sürece, Halatlı Beton Kesme her vakit en pürüzsüz yapıda kesimler elde edilir. Bu sayede düzeltme yapmanıza ihtiyaç duymadan tarihi daha bereketli bir biçimde kullanabilirsiniz. Halat beton kesme amacıyla kullandığınız makinelerin uç kısımlarında ciddi bir hata olmaması gerekir. Aksi takdirde beton kesimleri arzu ettiğiniz neticeleri vermeyebilir. En iyi sonuçlar için firmamızın yazışma numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Teklif Alabilirsiniz.